نوکارتو

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» بهترین خدمات تحویل غذای گیاهی سال 2021

بهترین خدمات تحویل غذای گیاهی سال 2021

میوه و سبزیجات کم کربوهیدرات

به طور کلی چربی و کالری کمی دارند ، اما حاوی مقادیر مختلف کربوهیدرات و قند هستند. برای افرادی که سعی در مدیریت مصرف خود دارند ، دانستن محتوای کربوهیدرات مفید است. تحقیقات نشان می دهد که خوردن طیف وسیعی از میوه ها و سبزیجات تازه می تواند به کاهش خطر شایع ترین دلایل بیماری و مرگ از جمله سرطان ، بیماری قلبی و دیابت نوع 2 کمک میکند

بسیاری از رژیم های غذایی و برنامه های غذایی نیاز به مصرف کربوهیدرات خاصی دارند. به عنوان مثال افرادی که از رژیم کتوژنیک پیروی می کنند ، قصد دارند حدود20 تا 50 گرم کربوهیدرات ها از 2000 کالری در روز مصرف کنند

مصرف میوه ها و سبزیجات زیر می تواند بدون لغو مزایای سلامتی رژیم کم کربوهیدرات ، باعث ایجاد رنگ ، طعم و مواد مغذی حیاتی شود.میوه ها دارای محتوای کربوهیدرات بالاتری نسبت به اکثر سبزیجات هستند چون حاوی قندهای طبیعی هستند. با این حال ، این بدان معنا نیست که مردم باید از آنها اجتناب کنند.

افرادی که میزان مصرف کربوهیدرات خود را کنترل می کنند نیز باید توجه داشته باشند که برخی از میوه ها محتوای آب بیشتری دارند. این به این معنی است که آنها کربوهیدرات کمتری در هر وعده 100 گرم ارائه می دهند.موارد زیر برخی از گزینه های میوه کم کربوهیدرات هستند.

هندوانه این میوه تابستانی با تنها 7.55 گرم در هر 100 گرم ، کمترین میزان کربوهیدرات را دارد .

همچنین منبع خوبی از ویتامین A است و محتوای آب زیادی است که آن را به یک ماده غذایی عالی تبدیل می کند.هندوانه ضمن تأمین کالری کمتری می تواند به احساس سیری نیز منجر شود.

خواص و فواید انبه برای بدن مطلب مرتبط خواص و فواید انبه برای بدن

توت فرنگی یک انتخاب محبوب برای افرادی است که میزان کربوهیدرات خود را مشاهده می کنند و توت فرنگی در هر وعده 100 گرم توت فرنگی 7.68 گرم کربوهیدرات تأمین میکند.آنها همچنین منابع بسیار خوبی ازپتاسیم و ویتامین C هستند.

طالبی یک میوه محبوب تابستانی است و در هر 100 گرم فقط 8.16 گرم کربوهیدرات دارد.

برخی از افراد دوست دارند که خربزه از جمله طالبی و عسل با سالاد تن بخورند. سعی کنید آن را با لیمو ،نعناع و آب مخلوط کنید تا یک اسموتی تازه و عالی داشته باشید.

آووکادو میوه هایی با محتوای کربوهیدرات نسبتاً کم است. به ازای هر 100 گرم آووکادو ، تخمین زده می شود که 8.53 گرم کربوهیدرات دریافت کنید.

آووکادو همچنین منبع خوبی از چربی های اشباع نشده تک نیست. اینها ممکن است اثرات محافظتی روی قلب و رگهای خونی داشته باشند.

عسلک نوع دیگر خربزه ، یعنی عسل ، حدود 9.09 گرم کربوهیدرات برای هر 100 گرم تأمین می کند .

همچنین منبع عالی ویتامین C و همچنین پتاسیم است. پتاسیم یک الکترولیت است که به حفظ فشارخون خوب ، تعادل سطح اسید و تشویق سوخت و ساز بدن کمک می کند.

هلو با توجه به اینکه از میوه های شیرین موجود است ،بطور شگفت انگیزی دارای محتوای کربوهیدرات کم است. به ازای هر 100 گرم میوه ،54/9 گرم کربوهیدرات دریافت می کند.

برای یک میان وعده کم کربوهیدرات ، هلوها را با مقداری پنیر کوک سرو کنید یا یک اسموتی هلو و بلوبری را امتحان کنید.

در هر رژیم غذایی ، سبزیجات منبع مهم تغذیه ایی هستند . آنها به ویژه به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی کنترل شده با کربوهیدرات برای تأمین مواد مغذی در حالی که مصرف کربوهیدرات را محدود می کنند ، مفید هستند.

آنها فیبر زیادی دارند و از نظر کالری کلی در هر وعده کمتر از هر گروه غذایی دیگری هستند. آنها همچنین حاوی طیف گسترده ای از ترکیبات مفید از جمله ویتامین ها ، مواد معدنی و مواد شیمیایی شیمیایی هستند.بطور کلی ، هرچه مقدار آب بیشتر باشد ، مقدار کربوهیدرات در هر 100 گرم وعده کمتر است. در زیر گزینه های سبزیجات با کمترین کربوهیدرات موجود است.

خیار علاوه بر طعم دهنده و مقوی هر سالادی است. وقتی فردی پوست خیار را می گیرد ، یک خیار فقط حاوی2.16 گرم کربوهیدرات در هر 100 گرم وعده است.

خیارهایی که با پوست خورده بشود ، 63/3 گرم کربوهیدرات را تأمین می کنند ، چه فرد دوست داشته باشد خیار را با پوست بخورد یا نه ، آن را به یک گیاه با درجه کربوهیدرات پایین تبدیل می کند.

با این حال ، بیشتر مواد مغذی خیار در پوست است. به همین دلیل ، افراد باید سعی کنند پوست را به همراه بقیه خیار بخورند. کسانی که رژیم غذایی کنترل شده با کربوهیدرات را دنبال می کنند باید نوعی خیار با پوست نازک مانند خیار ایرانی را در نظر بگیرند. تمایل دارند خیارهای انگلیسی پوست ضخیم تری داشته باشند و همین امر باعث افزایش تعداد کربوهیدرات می شود.

کاهوی یخی ، علی رغم کمبود محتوای کلی غذایی ، شاید یکی از محبوب ترین سبزیجات باشد.

کاهوی یخی فقط2.97 گرم کربوهیدرات در هر 100 گرم دارد. آن را با سایر سبزیجات موجود در این لیست جفت کنید تا یک سالاد کم کربوهیدرات با گسترش مواد مغذی متنوع ایجاد کنید.

کاهو نوعی سبزیجات همه کاره است که به خوبی با سالادها و آبگوشت ها سازگار است. این سبزی همان کربوهیدرات کاهو 97/2 گرم در هر 100 گرم کربوهیدرات فراهم می کندو می تواند به عنوان بخشی از رژیم های کم کربوهیدرات،به بسیاری از وعده های غذایی اضافه شود.

قارچ سفید قارچ ها در هر 100 گرم فقط 3.26 گرم کربوهیدرات تأمین می کنند.مردم می توانند آنها را به صبحانه سالم و کم کربوهیدرات یا به املت و سفید تخم مرغ اضافه کنند. برخی تحقیقات نشان می دهد که قارچ می تواندسلامت قلب را حفظ کرده و خطر ابتلا به برخی سرطان ها و دیابت نوع 2 را کاهش دهد.

اسفناج هر 100 گرم اسفناج3.63 گرم کربوهیدرات تأمین می کند . این فقط حدود 1 گرم در هر فنجان است. اسفناج منبع حیاتی آهن ،کلسیم و منیزیم است و می تواند به ویژه برای مکمل این مواد معدنی ضروری در رژیم گیاهخواری یا وگان مفید باشد. افراد می توانند از اسفناج برای سالادها ، انواع پاستا ، خوراک و خورشت وماکارونی و مواد بسته بندی استفاده کنند.

گوجه فرنگی حاوی 3.39 گرم کربوهیدرات به ازای هر 100 گرم هستند.گوجه فرنگی بسیار متنوع است.افراد میتوانند آنها را به صورت خام مصرفو یا سرخ ، کباب و یا توی سالاد بریزید ،نه تنها خوشمزه هستند ، بلکه می توانند خطر سکته مغزی را در فرد کاهش دهند 

هنگام کاهش مصرف کربوهیدرات ، افراد نیازی نیست که میوه ها و سبزیجات مورد علاقه خود را قربانی کنند. رژیم غذایی که میزان کربوهیدرات را کاهش می دهد به این معنی نیست که وعده های غذایی فقط باید از پروتئین تشکیل شود. مقداری از میوه ها و سبزیجات بالا را اضافه کنید تا یک وعده غذایی جالب تر شود و ارزش غذایی آن تقویت شود.

رژیم کم کربوهیدرات بهترین راه برای کاهش وزن است؟

رژیم کم کربوهیدرات ممکن است بهترین راه برای کاهش وزن نباشد ، این امر غیرواقعی و ناپایدار است.افراد باید قبل از اقدام به رژیم کم کربوهیدرات ، میزان مصرف مواد غذایی فعلی خود را بررسی کنند.مثلا آنها می توانند ببینند که چه مقدار از رژیم غذایی آنها از کربوهیدراتهای غلات و کربوهیدراتهای تصفیه شده یا فرآوری شده ، مانند ماکارونی یا نان تشکیل شده است.

میزان کربوهیدرات مصرفی وی بیش از 45٪ از مصرف آن است و بیشتر از کربوهیدرات های فرآوری شده تأمین می شود ، باید مصرف کربوهیدرات خود را کاهش داده و سبزیجات و میوه های بیشتری را در وعده های غذایی خود وارد کند.مصرف بیش از حد با رژیم کم کربوهیدرات همچنین می تواند مانع از کاهش وزن شود

فواید یک رژیم گیاهخواری برای سلامتی

ما شامل محصولاتی هستیم که فکر می کنیم برای خوانندگان ما مفید هستند. خدمات تحویل غذا بدون توجه به میزان اعتماد به نفس شما در آشپزخانه ، به روشی محبوب برای لذت بردن از وعده های غذایی سالم و خوشمزه در خانه تبدیل شده است.

با این حال ، یافتن سرویس غذا که گزینه هایی برای گیاهخواران ارائه دهد ممکن است دشوار باشد.

طیف وسیعی از بودجه ها و سلیقه ها را تأمین می کند. نمی توانند وعده های غذایی رستورانی را که دوست دارند پیدا کنند ، این بسته های غذایی گزینه مناسبی هستند.

اگر محدودیت های دیگری در رژیم غذایی یا ترجیحات غذایی داشته باشید نیز کار آسانی نیست.

تنوع

ارزش غذایی

کیفیت مواد تشکیل دهنده

دسترسی

عوامل پایداری (مانند گزینه های آلی و مواد بسته بندی)

طبق داده های سال 2018 گالوپ ،5./. از بزرگسالان آمریکاگیاهخوار هستند. به نظر می رسد در کشورهای غربی روند رو به رشدی برای رژیم های گیاهخواری و وگان وجود دارد ، بنابراین تقاضا برای غذاهای بدون گوشت در حال افزایش است.

افرادی که غذاهای گیاهی بیشتری می خورند ممکن است فیبر بیشتری مصرف کنند که می تواند به مدیریت گلوکز خون کمک کند و خطر دیابت و عوارض مربوط به دیابت را کاهش دهد.

رژیم های گیاهی از نظر چربی اشباع و کلسترول کمتر هستند. همچنین می توانند به افراد کمک کنند ویتامین ها و مواد مغذی بیشتری را در گیاهان جذب کنند که می تواند خطر بیماریهای قلبی را کاهش دهد.

گیاهخواران عمر طولانی تری دارنند. اما اثبات این مسئله در مطالعات قاطع ضمن محاسبه تمام متغیر ها دشوار است.ممکن است یک گیاهخوار ناسالم باشید و حتی یک رژیم غذایی داشته باشید که ناسالم تر از برخی رژیم های غذایی مبتنی بر گوشت است.مانند گیاهخواران اگر با چیپس و شیرینی زندگی کنند ، منافع غذایی کمی خواهند داشت.

تفاوت سروتونین و دوپامین مطلب مرتبط تفاوت سروتونین و دوپامین

تحویل وعده های غذایی گیاهی با خدمات مناسب می تواند به افراد در انتخاب رژیم های غذایی گیاهی سالم کمک کند.

بهترین برنامه های غذای گیاهی

شما هم از افرادی هستید که زندگی پرکاری دارنند ، ممکن است برنامه ریزی برای وعده های غذایی خود در طول هفته دشوار باشد. پس دو بسته غذایی وجود دارد که می تواند به سود افرادی باشد که برای یافتن وقت آشپزی تلاش می کنند.

برداشت روزانه

اشخاصی که بخواهند میوه و سبزیجات بیشتری را بدون آماده سازی پیچیده غذا در برنامه غذایی خود قرار دهند ، انتخاب متنوعی از وعده های غذایی را ارائه می دهد. بعضی از شرکت ها ابتدا شروع به تهیه صبحانه کردنند و بعد کارشان را گسترش داده و سوپ ، دسر و انواع نوشیدنیها را هم در اختیار مشتریان خود قرار میدهند.

در کشوره هاری آسیایی هم غذاهایی شامل گزپاچو ، یک اسموتی میوه اژدها و آووکادو ، غذاهای با طعم خمیر کوکی ها و کاسه های کامل مواد غذایی تازه در اختیار مشتریان خود قرار میدهند. بیشتر پیشنهادها فاقد گلوتن هستند ، در حالی که مشترکان می توانند برنامه های خود را هر هفته سفارشی کنند.

هویج بنفش بر پایداری تمرکز دارد و آن را به گزینه ای مناسب برای گیاهخوارانی تبدیل می کند که مسائل مربوط به رفاه حیوانات و محیط زیست را در اولویت خود دارند. منوی آنها نخود پخته شده با لیمو ، ساندویچ توفو کبابی ، و کاسه های غذای فوق العاده است. کاربران می توانند غذاها را بر اساس زمان پخت و پز و آماده سازی انتخاب کنند و تهیه اکثر وعده های غذایی کمتر از 30 دقیقه طول می کشد.

مشتریان می توانند وعده های غذایی خود را انتخاب کنند ، موارد اضافی را اضافه کنند و از میان صبحانه ، شام ، میان وعده و موارد دیگر انتخاب کنند.

برای کاهش وزن بهترین برنامه های غذایی گیاهی

اگر اشخاص به دلایل سلامتی مایل به کاهش وزن هستند ، این بسته های غذایی می توانند به آنها کمک کنند تا میزان کالری دریافتی خود را تنظیم کنند.

ساکارا یک سرویس تحویل غذا است که نکات غذایی سالم را نیز ارائه می دهد. این سرویس وعده های غذایی را از قبل انتخاب می کند ، و این گزینه ای دیگر برای افرادی است که نمی خواهند به رژیم خود فکر کنند. با این حال ، مشتریان گزینه اصلاح برنامه های خود را دارند. منوی ساکارا شامل سوپ ، سالاد و ساندویچ است.

وسترو اشتراک جامع کاهش وزن را شامل میشود که شامل سه وعده غذایی در کل حدود 1200 کالری در روز است. این غذاها شامل گزینه هایی مانند صبحانه بوریتو ، ماکارونی و پای است.مشترکان می توانند وعده های غذایی اضافی را از فهرست انتخاب کرده و گزینه های بدون گلوتن را انتخاب کنند.

بهترین برنامه های غذایی گیاهی بدون گلوتن 

افرادی که رژیم غذایی فاقد گلوتن دارند ممکن است زمان برنامه ریزی وعده های غذایی خود در هفته ، این بسته های غذایی را مفید بدانند.

برای افرادی که رژیم های فاقد گلوتن دارند طراحی شده است و فقط گیاهخوار نیست. در عوض ، کاربران می توانند گزینه های مختلف غذا را انتخاب کنند ، از جمله کتو، پالئو و وگان. همچنین یک انتخاب پروتئین بالا برای ورزشکاران وجود دارد. این وعده های غذایی برای افرادی که قصد دارند زندگی سالم تری داشته باشند ، با گزینه های کم سدیم و کم قند مناسب است.

مشترکان می توانند بدون اطلاع قبلی هفته ها را پشت سر بگذارند ، بخشهای هفتگی را تغییر دهند یا انصراف دهند. گزینه های وعده های غذایی متنوع هستند و شامل سالاد ، سوپ ، گزینه های پر پروتئین و غذاهای کم کالری هستند.

برنامه غذایی مناسب می تواند آشپزی را ساده کند ، و وقت مردم را برای تمرکز بر سایر خواسته های زندگی روزمره آزاد می کند. شخصی که قصد تغییر سوئیچ را دارد باید گزینه های غذا را بررسی کند ، بودجه مواد غذایی خود را با منوها مقایسه کند

The Healthiest Meal Delivery Plans | Outside Online

فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده