نوکارتو

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» فواید شگفت انگیز توت برای سلامت پوست

فواید شگفت انگیز توت برای سلامت پوست

فواید توت برای پوست

در اینجا برخی از توت های شگفت انگیز آورده شده است:


1. رنگ پوست را روشن می کند!

توت حاوی آنتی اکسیدان های قوی است که به مبارزه با رادیکال های آزاد که مسئول کدری و تیرگی پوست هستند کمک می کند. استفاده منظم از محصولات مراقبت از پوست مبتنی بر توت می تواند پوست شما را روشن کند و درخشندگی و سلامتی به شما بدهد.


2. لکه های پوستی را کاهش می دهد!

توت با تغییرات هورمونی مبارزه می کند و می تواند ناجی شما برای درمان لکه پوستی باشد. توت، از تولید ملانین جلوگیری می کند که به محو شدن لکه های تیره موجود و جلوگیری از ایجاد لکه های جدید کمک می کند.


3. با علائم پیری مبارزه می کند!

توت دارای ویتامین C و E و خواص آنتی اکسیدانی است، عصاره توت به طور موثری با علائم پیری زودرس مانند خطوط ریز، چین و چروک و افتادگی پوست مبارزه می کند. 

خواص و فواید انبه برای بدن مطلب مرتبط خواص و فواید انبه برای بدن

ویتامین C  باعث افزایش تولید کلاژن می شود که باعث افزایش کشسانی و استحکام پوست می شود و در عین حال پوست شما را صاف و جوان نگه می دارد.


4. تسکین دهنده التهاب و جوش

توت دارای خواص ضد التهابی است که می تواند پوست تحریک شده یا ملتهب را در شرایطی مانند جوش و یا شعله ور شدن اگزما آرام کند. با کاهش قرمزی و تورم، توت می تواند باعث بهبودی و تسکین مشکلات مختلف التهابی شود.


5. پوست خشک را مرطوب می کند!

خواص آبرسانی توت آن را به انتخابی عالی برای افراد با پوست خشک تبدیل می کند.


6. در برابر آفتاب از پوست محافظت می کند!

توت حاوی ترکیبات طبیعی است که به محافظت از پوست در برابر اشعه مضر فرابنفش (UV) کمک می کند. در حالی که جایگزینی برای کرم ضد آفتاب نیست، استفاده از توت در روتین مراقبت از پوست شما می تواند یک لایه محافظتی اضافی ایجاد کند.


فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده